15 vjet bashkë. Ja kush është çifti më jetëgjatë i showbiz-it shqiptar

julka-gramoMartesat dhe lidhjet e personazheve të njohur përgjithësit nuk kanë jetëgjatësi, por ka edhe përjashtime. Ata janë një nga çiftet më të vjetra dhe të konsoliduara të showbiz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për këngëtaren Julka dhe menaxherin e njohur me emrin Andi Gram. Sot ata festojnë 15 vjet dashuri. Përmes një fotoje të publikuar në “Instagram”, Julka ka kujtuar fillesat e lidhjes së tyre përmes një fotografie të vjetër dhe gjithashtu duke shkruar numrin 15. Çifti tashmë është lidhur në martesë prej vitesh dhe kanë dy djem.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...