Ja ku do të jetojë Obama pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

obama-jetonFamilja e Barak Obamës pas largimit nga Shtepia e Bardhë në fund të këtij viti do të transferohet në Kalorama të Uashingtonit.
Ata do të jetojnë në këtë ndërtesë, ku edhe vajza e tyre, Sasha, do të përfundojë shkollën e mesme.

Shtëpia e re e Obamës është ndërtuar në vitin 1928. Ka nëntë dhoma gjumi, dy kuzhina dhe shumë hapësirë për t’u relaksuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohet skandali seksual, si i financonte qeveria orgjitë gay (Video+18)

Një skandal seksual i financuar nga qeveria italiane është zbuluar nga emisioni ...