Video/ Jeta e shfrenuar e pasanikëve të rinj të Europës

vajza-pasaniku-rusVideo e mëposhtme tregon jetën luksoze të disa prej pasanikëve të rinj anembanë Europës. Rusë, italianë, gjermanë, britanikë dhe rusë.

Por sikur të mos mjaftonte publikimi i fotove nga jeta e tyre luksoze, ata krijuan një aplikacion ku paguanin 1 mijë dollarë në muaj, në mënyrë që të dallonin kush ishin vërtet pasanikë.

Por Apple u ka bërë një surprizë të hidhur. Kompania amerikane ka censuruar aplikacionin e tyre nga çdo pajisje Apple.

Megjithatë pasanikët e përkëdhelur vijojnë të publikojnë jetën e tyre të shfrenuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aleksandër Gjoka takohet me gruan vetëm për festa, e vërteta e martesës!

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka para katër vitesh u bë gjysh për ...