Jennifer Lopez trondit internetin me belfien super-seksi

jennifer-lopezKim Kardashian që tërhoqi më shumë se një milionë pëlqime me një belfie.

Dhe Jennifer Lopez duket se shpreson ta dyfishojë këtë shifër, teksa ka postuar një foto provokuese në Instagram.

Artistja 47-vjeçare ka postuar një foto e veshur me rroba banjë në tualetin e një suite, ku tregon më së miri të pasmet. Një foto kjo që ka një ngjashmëri me një foto të Kim në 2013, që mori mjaft vëmendje.

“Duaj veten. Ndihu e fuqishme. Trup i shëndetshëm, mendje e shëndetshme”, ka shkruar me hashtag Jennifer në diçiturën e fotos.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...