Jennifer Lopez trondit botën VIP, e puth në buzë, Marc Anthony-n e lë gruaja

jennifer-lopez-anthonyZhvillime te vrullshme ne jeten private dhe artistike te JEnnifer Lopez dhe Marc Anthony. Ky i fundit eshte ndare nga gruaja e tij e re pas nje romance me ish-gruan Jennier Lopez e cila e puthi ne buze ne skene.

Kengetarja Jennifer Lopez surprizoi të ftuarit në 17-vjetorin e Çmimet Latine Grammy teksa performonte me ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony.

LEXO EDHE:  Sëmuret modelja e njohur në muajin e 8 të shtatzanisë
Kliko per me shume info

Surpriza më e madhe nuk ishte dalja e tyre në publik bashkë por puthja pasionante në buzë.
“Ai nuk është vetëm personazhi i vitit por është personazh i të gjitha kohërave,” tha Lopes para se t’i jepte çmimin.

Anthony, ia dedikoi çmimin 5 fëmijëve të tij “dhe të gjithë atyre që më thoshin se ti nuk do ja dalësh”.
Ish-çifti performoi këngën “Olvidame y pega la vuelta” dhe më pas Anthony këndoi këngën e tij “I need to know”.

LEXO EDHE:  Arlinda, shqiptarja që po “çmend” Europën me të pasmet e saj

Marc Anthony është ndarë nga bashkëshortja e tij prej dy vitesh, modelja venezueliane Shannon De Lima, raporton TMZ.
Lajmi vjen ditën që mbreti 48 vjeçar i salsës ndau një puthje tepër pasionante me ish-gruan e tij Jennifer Lopez në skenën e Çmimeve Latin Grammy, ku ata performuan një duet sëbashku.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here