Kur Jennifer Lopez bën twerk

jennifer-lopezKËngëtarja e cila dallohet për linjat perfekte dhe për të pasmet më të bukura në botë, së fundmi ka gëzuar fansat me twerking e saj. Bëhet fjalë pë Jennifer Lopez. Ndonëse pa e ditur, ajo tund të pasmet, ndërkohë që një miku i saj e filmon dhe e poston online. Jennifer Lopez shihet në bluzë të zezë të hapur në shpinë dhe me pantolla të bardha htë cilat vënë në pah të pasmet e saj bombastike.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here