Kur Jennifer Lopez bën twerk

jennifer-lopezKËngëtarja e cila dallohet për linjat perfekte dhe për të pasmet më të bukura në botë, së fundmi ka gëzuar fansat me twerking e saj. Bëhet fjalë pë Jennifer Lopez. Ndonëse pa e ditur, ajo tund të pasmet, ndërkohë që një miku i saj e filmon dhe e poston online. Jennifer Lopez shihet në bluzë të zezë të hapur në shpinë dhe me pantolla të bardha htë cilat vënë në pah të pasmet e saj bombastike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...