Veshje transparente në publik, Jennifer Lopez provokon me format bombastike(Foto)

jennifer-lopezJennifer Lopez komplet trasparente në veshje. E pranishme në Latin Grammy Aëards që u zhvilluar në Las Vegas, JLo u paraqit tejet mahnitëse dhe provokuese. Me një veshje komplet i qëndisur me gurë, Jenniferi diti si të tërhiqte vëmëndjen. Po ashtu ajo bëri dhe një skandal, duke puthur ish- bashkëshortin e saj Marc Anthony, duke i shkaktuar këtij të fundit problem me martesën.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...