Jennifer Lopez 47-vjecare, lë pa fjalë fansat me fotot “bombë seksi”

lopez2016Kengetarja Jennifer Lopez ka mahnitur me setin e ri fotografik.

Artistja 47 vjeçare dukej me teper se e mrekullueshme teksa ka pozuar pranë një pishinë për Harper’s Bazaar.

Lopez, nene e dy fëmijëve e veshur me bikini dhe veshje të ndryshme ka shfaqur format e saj perfekte.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ka të dashur një pasanik, ja si i konsideron Armina lekët e djalit të ish-kryeministrit Berisha

Armina Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha i ka marrë ...