Jennifer Lopez “twerk” në skenë, ndez fushatën e Hillary Clinton

Kengetarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka qenë ndër emrat e parë të të famshmeve që kanë dalë hapur në mbështetje të Hillary Clinton dhe këngëtarja së fundmi i është bashkuar një turi final për t’u ‘mbushur’ mendjen amerikanëve që të votojnë kandidaten demokrate për Presidente.

Sigurisht, përveç thirrjeve për të votuar Hillaryn, JLo gjen kohë që të argëtojë fansat e saj nëpër këto takime jo vetëm me muzikë, por edhe me pjesën më të fortë të veten; kërcimin. E në një takim të tillë në Florida, ajo e bëri këtë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...