A jeni i turpshëm? Ky test do t’ju tregojë përgjigjen

shy-pplTë jesh i turpshëm ndonjëherë është karaktersitika kryesore dhe më dalluese për një person. Në testin e mëposhtëm do të kuptoni se sa jeni të turpshëm para njerëzve, cilat janë veprimet tuaja që ju bëjnë të tillë, qoftë në shkollë apo në rrugë, shkruan lajmi.net
Testojeni veten dhe mundohuni të fitoni siguri.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

polici-treshe

Zbulohet ‘biznesi i pistë’ i policit, ofronte seks treshe bashkë me partneren e tij

Një punonjës policie i cili bënte dy punë është pezulluar nga detyra pasi ...