Ky është super-filmi që do të bëjë bashkë Arnold Schwarzenegger dhe Jackie Chan

ARNOLD-CHACKIEDy aktorët e njohur Arnold Schwarzenegger dhe Jackie Chan kanë bashkuar forcat për filmin ruso-kinez “Viy-2”.

Lajmin e ka konfirmuar producenti Alexey Petrukhin për “Variety”. “Viy-2” është vazhdimi i dytë i filmit që është i bazuar në një novelë të Nikolai Gogolit.

Kliko per me shume info

Filmi është incizuar në Kinë dhe ka buxhet prej 48 milionë dollarësh. Ai pritet të debutojë në fillim të vitit të ardhshëm.

LEXO EDHE:  Pësoi vdekje klinike, këngëtari: Përpara syve m’u shfaq nëna ime

LEXO EDHE:

 Shisnin “Ferrari” të vjedhur në Tiranë, në kërkim dy persona

Elif dhe Kivanc vijnë së shpejti, ja “trajleri” i serialit që pritet të thyejë rekorde

> Reagimi i deputetit: Largimi i Blushit dhe Hafizit humbje për PS-në

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here