Ja parashikimi i motit për sot, 18 nëntor 2016

moti4Gjatë paradites i gjithë territori i Shqipërisë do të shoqërohet me kthjellime dominuese, ndërsa në orët e pasdites do të ketë vranësira të dukshme, kryesisht në zonën Lindore.
Temperaturat do të pësojnë rritje me 2 gradë dhe do të bien sërish në darkë. Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi i Jugprendimit.
Pritet që me një mot të tillë të shoqërohen edhe ditët në vazhdim./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Si të rrisni fëmijë të sjellshëm, ky është sekreti

Një fëmijë e sjellshëm dhe plot rregulla, është fëmija perfekt. Kur prindërit ...