Ja parashikimi i motit për sot, 17 nëntor 2016

moti-lajmifunditBregdeti dhe zonat e ulëta këtë të enjte do të paraqiten me kthejellime dhe vranësira të lehta.
Zonat malore mbeten me kthjellime dhe vranësira të dendura kryesisht në juglindje.
Paraditja do të sjellë përmirësim të kushteve atmosferike duke bërë që i gjithë territori i vendit të shoqërohet me kthjellime dhe vranësira të lehta.
Temperatuarat do të pësojnë një rritje të lehtë gjatë paradites deri në mesditë, ku më pas do të bien sërish.
Era do të fryjë me shpejtësi maksimael 25 km/h nga drejtimi veriperendimor./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bën seks me motrën e shokut të ngushtë, i pabesueshëm reagimi i djalit (Foto)

Tradhëtia më e madhe që mund t’i bësh një djali është kur ...