Ja kush është e dashura e re e Cristiano Ronaldos

edashura-ronaldoPavarësisht maskimit të tij të plotë, Kristiano Ronaldo nuk ka mundur t’u shpëtojë paparacëve që e kanë fotografuar në shoqërinë e një bukurosheje bune.

Faqet e mediave rozë u mbushën me fotot e të dashurës së re futbollistit të Realit të Madridit, dhe nisën kërkimet rreth identitetit dhe jetës së saj. Efekte… Bukuroshja me tipare mesdhetare quhet Xhorxhina Rodrigez.

Sipas “The Sun” Kristiano Ronaldo e ka takuar atë në një aktivitet mode të Dolce & Gabbana-s dhe aty lindi shkëndija. Georgina jeton në Madrid dhe siç raportojnë mediat spanjolle e ka marrë tashmë ftesën për të ndjekur një ndeshje të yllit portugez.

Në vitin 2015 Kristiano Ronaldo i dha fund lidhjes 5-vjeçare me modelen ruse Irina Shayk, të cilën gjithash e kishte njohur në një event mode.klan
ronaldo-maskuar

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...