Ja cfarë tha në polici vrasësi i parukieres në Lezhë: “Ishim të lidhur por…”

Kliko per me shume info

parukjerja-lezheAlfred Nikolli i arrestuar per vrasjen e 28 vjecares Etleva Ndoka ka pranuar krimin ne polici. Ai ka deklaruar se nuk donte ta vriste parukieren, por situata i doli jashte kontrollit.

Ai tha se ka patur lidhje me Etleva Ndoken dhe se kjo e fundit i kishte kerkuar ndarjen. Gjate debatit 28 vjecarja ka fyer Alfred Nikollin dhe me pas ky i fundit ka qelluar me arme dy here ne drejtim te saj. E reja nderroi jete rruges per ne spitalin e Lezhes.

Kliko per me shume info

Ngjarja ndodhi te premten ne bulevardin “Gjergj Fishta” te Lezhes. 31 vjeçari Nikolli u arrestua pak ore pas ngjarjes, ndersa tentonte arratisjen.

Lexoni edhe:
Vrau 28-vjeçaren në Lezhë, autori kërcënon familjarët e saj: Mirë ua bëra

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here