Publikohet fotoja e 23-vjecarit të vrarë me armë në Vlorë

Kliko per me shume info

viktima-vloreKy i ri nga fshati Vranisht i Vlorës u vra pas një konflikti me një bashkëpunëtorin e tij. Sipas policisë, viktima është Fabjon Veizaj (ne foto), kurse autori i dyshuar i shpallur në kërkim 23 vjeçari Mario Ribaj.

Viktima dhe autori sipas dëshmive në fshat ishin shokë dhe nuk dihen shkaqet pse ata u konfilktuan, ndërkohë që sipas policisë vrasja ndodhi për motive të dobëta.

Kliko per me shume info

Akti i krimit ka ndodhur pranë banesës së viktimës dhe grupi hetimor por kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Policia ka ngritur grupe të posaçme kontrolli në kërkim të autorit të krimit në rrugët dalëse të këtij fshati në drejtim të fshatrave të tjerë.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here