Itali, tronditen klientët, makina humb kontrollin dhe përfundon në pastiçeri

itali-aksidentNjë ngjarje tronditëse ka ndodhur në një pasticeri Dondi në Modena, Itali. Një fuoristradë humb kontrollin dhe përfudnon brenda në pasticeri. Mësohet se shoferi 69 vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit duke përfunduar brenda lokalit. Një djalë ka përfunduar mbi kofanon e makinës dhe është përpjekur të ndalojë mjetit, për të ndihmuar tetë të plagosurit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zgjedhjet parlamentare në Malin e Zi, 13 serbë pranojnë tentativën për grusht shteti

Trembëdhjetë qytetarë serbë, të dyshuar për përgatitje të grusht shtetit në Mal ...