Ish-bashkëshortja e Donald Trump: Më bëj ambasadore në këtë shtet!

ivana-trumpMe zgjedhjen e ish-bashkëshortit të saj në postin e presidentit, Ivana i ka kërkuar Donald Trump-it ta bëjë atë ambasadore të SHBA-ve në Republiken Çeke.

Trump me Ivanën ka tre fëmijë.

Ja cfarë tha Ivana për gazetën “New York Post”. 

“Do t’i kërkoj Trumpit të më emërojë ambasadore në Republikën Çeke!”

“Është vendi nga vij, është gjuha ime dhe të gjithë më njohin”, deklaroi Ivana.

”Jam mjaft e njohur në të gjithë botën, jo vetëm në Amerikë. Kam shkruar tre libra që janë përkthyer në 25 gjuhë dhe shpërndarë në 40 vende. Më njohin me emrin tim, Ivana dhe nuk kam nevojë për mbiemrin Trump”, thekson 67 vjeçarja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Irani kryen prova të reja raketore

Një zyrtar iranian tha se marina e Republikës Islamike ka kryer me ...