Bikini, ‘’belfie’’ përqafime me femra, ish- e dashura e Bieberit provokon keq (Foto)

UntitledShumë e kërkuar në fushën e modelingut, ish- e dashura e Bieberit shfaq dhe njëherë format e saj bombastike. Bëhet fjalë për Hailey Baldëin e cila këtë fundjavë është fotografuar larg pasarelve me një mikeshë të saj në ishujt tropikalë të Turks dhe Caicos.
Bukuroshja 19 vjeçare ka publikuar një foto tepër të nxehtë në Instagram për 81 milionë ndjekësit e saj ku shfaqet me bikini duke i dhuruar një puthje shoqes së saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptarja në krah të aktores Jessica Alba në “Oscar 2017”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk mungoi edhe këtë vit evenimentit më të ...