VIDEO/ Ish-e dashura e Shpat Kasapit: Ai është ‘gay’

qendresa-shpatiVite me pare, Shpat Kasapi bëri publike lidhjen me Qendresa Dulaj, e cila më vonë e braktisi këngëtarin.
Por siç duket Shpatit i mungon “dashuria e vjetër” dhe vazhdon t’i kërkojë Qëndresës që të dalin përsëri.
Por, Qëndresa thotë se nuk i intereson të ketë kontakt më me Shpatin, dhe e quan “gay”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here