VIDEO/ Ish-e dashura e Shpat Kasapit: Ai është ‘gay’

qendresa-shpatiVite me pare, Shpat Kasapi bëri publike lidhjen me Qendresa Dulaj, e cila më vonë e braktisi këngëtarin.
Por siç duket Shpatit i mungon “dashuria e vjetër” dhe vazhdon t’i kërkojë Qëndresës që të dalin përsëri.
Por, Qëndresa thotë se nuk i intereson të ketë kontakt më me Shpatin, dhe e quan “gay”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...