104 vjetori i Pavarësisë, kryeministri i Kosovës: Jemi një!

isa-mustafaJemi një, kështu shprehet kryeministri i Kosovës Ista Mustafa në urimin e tij për 104 vjetorin e Pavarësisë.

“Të dashur bashkëkombas,Urime 28 Nëntori, Dita e Flamurit!Të gjithë ne sot ndjehemi Një, të fortë por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona, gjithandej ku jemi”, shkruan kreu i qeverisë së Kosovës, Isa Mustafa në urimin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dëshmia/ Gjenerali serb i akuzuar për krime lufte: Mbrojta jetën e 15 mijë shqiptarëve

Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë së Serbisë, Lubisha Dikoviq, më ...