Me xhinse, por “topless”, Irina Shayk, Joan Smalls dhe Stella Maxwell

tri-vajzatAto janë tri bukuroshe që pritet të pushtojnë pasarelën në spektaklin e “Vitoria’s Secret”.

Me kete rast, Irina Shayk dëshmon se pse është zgjedhur si një ndër vajzat për fushatën e re të xhinseve “Denim”.

Bukuroshja ruse, bashkë me modelet e tjera Joan Smalls dhe Stella Maxwell, shfaqen vetëm me xhinse dhe “topless” në fushatën që është quajtur “Touch”.

Modelet që mbulojnë me duar pjesët intime, shfaqen shumë seksi. Madje, ato nuk ngurrojnë që të mbulojnë edhe njëra-tjetrën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

olta-gixharir

Olta Gixharin e puthin në buzë dhe e kapin në të pasme!

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka publikuar së fundmi një foto mjaft ...