Me xhinse, por “topless”, Irina Shayk, Joan Smalls dhe Stella Maxwell

0
2
Kliko per me shume info

tri-vajzatAto janë tri bukuroshe që pritet të pushtojnë pasarelën në spektaklin e “Vitoria’s Secret”.

Me kete rast, Irina Shayk dëshmon se pse është zgjedhur si një ndër vajzat për fushatën e re të xhinseve “Denim”.

Bukuroshja ruse, bashkë me modelet e tjera Joan Smalls dhe Stella Maxwell, shfaqen vetëm me xhinse dhe “topless” në fushatën që është quajtur “Touch”.

Modelet që mbulojnë me duar pjesët intime, shfaqen shumë seksi. Madje, ato nuk ngurrojnë që të mbulojnë edhe njëra-tjetrën.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here