Kur Irina Shayk pozon me të brendshme(Foto)

irina-pozonBukuroshja ruse ka gëzuar dhe njëherë fansat e saj me pozat mahnitëse. Bëhet fjalë për Irina Shayk, e cila së fundmi ka ka realizuar një set fotografik, në fushatën e re për kompaninë e veshjeve të brendshme “Intimissimi”.
Shumë seksi, ajo pozon pranë dhuratave e veshur vetëm me të brendshme.
Këto fotografi janë komentuar shumë si dhe kanë marrë me mijëra pëlqime në rrjetet sociale, duke i bërë një marketing shumë të veçantë linjës së re të veshjeve të brendshme për vitin 2017.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Njihuni me Fevziun para 26 vitesh, në kohën kur kishte flokë (Foto)

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu së fundmi ka postuar një foto të ...