Irina Shayk djeg rrjetin me fotot e nxehta në prag të festave

irina-shayk-festaModelja ruse Irina Shayk shfaq figurën e një supermodeleje në pozat më të fundit.

Ajo është nga supermodelet më të njohura dhe më të kërkuara në botë.

Kështu që nuk është çudi, që Irina Shayk është shfaqur mahnitëse thuajse totalisht e zhveshur përveç një palë të brendshme të kuqe.

Seti ka lidhje me një reklamë festive të firmës ‘Intimissimi’.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...