Irina Shayk djeg rrjetin me fotot e nxehta në prag të festave

2
Kliko per me shume info

irina-shayk-festaModelja ruse Irina Shayk shfaq figurën e një supermodeleje në pozat më të fundit.

Ajo është nga supermodelet më të njohura dhe më të kërkuara në botë.

Kështu që nuk është çudi, që Irina Shayk është shfaqur mahnitëse thuajse totalisht e zhveshur përveç një palë të brendshme të kuqe.

Seti ka lidhje me një reklamë festive të firmës ‘Intimissimi’.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here