Investim “i cmendur” në Divjakë, ja video-projekti i Behgjet Pacollit që do t’ju lërë pa fjalë

Kliko per me shume info

pacolliPolitikani dhe biznesmeni Behgjet Pacolli do të bëjnë një investim gjigant në Divjakë.

Kompania e Pacollit, “Mabetex Grup”, do ta shndërrojë Parkun Nacional të Divjakës në një vend për t’u patur zili. Hotele, SPA, Aqua Park, ambiente luksoze, vila, apartamente, fusha golfi, etj.

Kliko per me shume info

Një projekt që ka ngjashmëri me Dubain apo Antalia e që do i duhej shumë Shqipërisë. Por përsa dhe si do të realizohet? Shikoni videon.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here