Investim “i cmendur” në Divjakë, ja video-projekti i Behgjet Pacollit që do t’ju lërë pa fjalë

pacolliPolitikani dhe biznesmeni Behgjet Pacolli do të bëjnë një investim gjigant në Divjakë.

Kompania e Pacollit, “Mabetex Grup”, do ta shndërrojë Parkun Nacional të Divjakës në një vend për t’u patur zili. Hotele, SPA, Aqua Park, ambiente luksoze, vila, apartamente, fusha golfi, etj.

Një projekt që ka ngjashmëri me Dubain apo Antalia e që do i duhej shumë Shqipërisë. Por përsa dhe si do të realizohet? Shikoni videon.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këto simptomat e ‘padukshme’ mos i anashkaloni, vuani nga kanceri në stomak

Sëmundja e kancerit të stomakut, shfaqet ngadalë dhe në heshtje. Ajo mësohet ...