Interi pa trajner fiton në fund ndaj Crotones

Interi është rikthyer tek fitorja ditën e sotme ndaj Crotones. Zikaltërit kanë marr një fitore në minutat e fundit me golat shënuar në minutat e 84’ 89’ dhe 90’.

Golat për Interin i shënuan Ivan Perisic (84’) dhe Mauro Icardi (89’ e 90′). Pas kësaj fitoreje, Interi ngjitet në pozitën e nëntë me 17 pikë të grumbulluara.

Kujtojmë se edhe në këtë ndeshje skuadrën e udhëhoqi trajneri i të rinjve, Stefano Vecchi. Pasardhësi i Frank de Boer do të mësohet sonte ose ditën e hëne, bëjnë të ditur mediat italiane.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Derbi Partizani-Tirana ndez kryeqytetin, fitojnë “Demat e Kuq”

Derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës u mbyll 2-1 në favor ...