Ingridi nuk e ka problem, e sapo dal nga dushi dhe pa make-up, ja poza saj për fansat (Foto)

Kliko per me shume info

ingridShumë e preferuar për publikun Shqiptar, Ingrid Gjoni pak larguar nga skena, mbetet shumë aktive në rrjetet sociale.

Këtë herë këngëtarja Ingrit Gjoni ka publikuar një foto të sajën ku shfaqet tërësish pa tualet dhe e sapo dalë nga dushi. Në këtë mënyrë ajo ka provokuar edhe njëherë me hiret e saj duke u shfaqur mjaft në formë edhe pa grim.

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here