Ingridi nuk e ka problem, e sapo dal nga dushi dhe pa make-up, ja poza saj për fansat (Foto)

ingridShumë e preferuar për publikun Shqiptar, Ingrid Gjoni pak larguar nga skena, mbetet shumë aktive në rrjetet sociale.

Këtë herë këngëtarja Ingrit Gjoni ka publikuar një foto të sajën ku shfaqet tërësish pa tualet dhe e sapo dalë nga dushi. Në këtë mënyrë ajo ka provokuar edhe njëherë me hiret e saj duke u shfaqur mjaft në formë edhe pa grim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan ...