Nuk do t’a besoni se çfarë këta të rinj i bëjnë një të moshuari në tren (Foto)

imoshuar-trenI moshuari me një shkop në dorë qëndron në këmbë në autobuz, teksa të gjitha vendet janë të zëna nga të rinj e të reja. MËsohet se ngjarja ka ndodhur në tren në Londër. Një foto e publikuar në internet, tregon gjendjen e mjeruar të moshuarit, dhe rehatinë e të rinjëve. I pyetur nga fotografi se a është kjo gjendje gjithmonë, ai tregon se ai kalon 4 stacione dhe gjatë gjithë udhëtimit, askush nuk ia lirona tij vendin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gruaja e paftuar i hyn në emision LIVE, mes lotësh tregon arsyen

Moderatori shqiptar nga Kosova Shpëtim Desku është përballur me një të papritur ...