Imitoi dhe ofendoi Zonjën e Parë, modelja‘’masakrohet’’ nga komentuesit (Foto)

GigiGigi Hadid zbuloi një talent të fshehur në mbrëmjen e American Music Awards. Mësohet se modelja fliste edhe me një theks të Europës Lindore duke përqeshur në një farë mënyrë Zonjën e Parë. Menjëherë në rrjetet sociale, Gigi Hadid është etiketuar si raciste pas shfaqjes së saj me një pamje si të Melanie Trump. Komentuesit e ‘’masakruan’’ 21-vjecaren duke thënë se duam apo s’duam ajo është Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe kjo është mungesë respekti”.

Kliko per me shume info

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.