Imitoi dhe ofendoi Zonjën e Parë, modelja‘’masakrohet’’ nga komentuesit (Foto)

GigiGigi Hadid zbuloi një talent të fshehur në mbrëmjen e American Music Awards. Mësohet se modelja fliste edhe me një theks të Europës Lindore duke përqeshur në një farë mënyrë Zonjën e Parë. Menjëherë në rrjetet sociale, Gigi Hadid është etiketuar si raciste pas shfaqjes së saj me një pamje si të Melanie Trump. Komentuesit e ‘’masakruan’’ 21-vjecaren duke thënë se duam apo s’duam ajo është Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe kjo është mungesë respekti”.

 

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...