Ilda Bejleri: E vërteta e lidhjes me Shaqirin, sa e kam rrogën dhe i dashuri i ri…

Ilda Bejleri ka qenë e ftuara e rradhës në INterview dhe ka folur si kurrë më parë në lidhje me fitimet e saj në Digitalb, aludimet për një lidhje me Xherdan Shaqirin dhe të dashurin e saj të ri. Bukuroshja ka folur pa doreza së bashku me Kelvin.

“Digitalbi jep mirë lek, por nuk është kjo arsyeja kryesore se unë punoj prej 10 vitesh si gazetare sportive, por kam eksperimentuar edhe në fusha të tjera. Cdo gjë ka ardhur natyrshëm dhe unë skam punuar asnjëher në ndonjë vend tjeter”.

Kliko per me shume info

Ndërkohë në lidhje me Shaqirin, ajo u përgjigj: “E kam mik, është djal shumë i talentuar, ai është djal simpatik”./Lajmiundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.