I shpërthen iphone në xhep, rrezikon jetën 36- vjeçari(Foto)

UntitledNjë çiklist ka pësuar djegie të shkallës së tretë, pasi iPhone, i ka shpërthyer në xhep. 36-vjeçari Gareth Clear, po i jepte biçikletës afër qytetit të Sidneit në Australi, kur ndjeu një dhimbje në këmbën e tij. Pasi është rrëzuar nga biçikleta ka parë që nga këmba e tij po dilte tym.

Clear ka thënë se e kishte të pamundur ta hiqte telefonin nga këmba me duar për shkak se i digjte gishtat. Pas këtij incidenti kompania “Apple” e ka kontaktuar, duke i thënë se po e hetojnë se pse ka ndodhur ky shpërthim./tvklan.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...