I riu ‘’ çmendet’’, ja si e sfidon vdekjen (Video)

sfidon-vdekjenNë një stacion metroje në Rusi, një i ri sfidon vdekjen. Është një moment i frikshëm, kur ai kalon para trenit, në shumë pak distancë midis. Ai hidhet në krahun tjetër të trasesë, teksa fytyrën e ka të mbuluar me një shall. Identiteti i adoleshentit nuk është bërë i njohur.
Momenti i kërcimit nga një platformë në tjetrën është bërë në stacionin Polezhaevskaya, në kryeqytetin rus dhe filmimi është marrë nga kamerat e sigurisë.
Videoja është parë rreth 75 000 herë, por shumë shikues mendojnë nëse ky është apo jo një kërcim i vërtetë.
Të sfidosh vdekjen. Është ky momenti i frikshëm i këtij të riu në një stacion metroje në Rusi, teksa treni është vetëm pak metra larg tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ikonat e bukurisë që në jetën reale paraqesin dicka tjetër, komplet ndryshe (Foto)

Vajzat të cilat kanë fituar cmimet e bukurisë, nuk të njëjta si ...