Kur asnjë nga udhëtarët nuk i lëshon vendin të moshuarit

imoshuariNjë foto e postuar ditët e fundit në rrjetet sociale ka ngjallur debate të mëdha.

Në foto duket i moshuari me shkop në një metro në Londër ku asnjë prej udhëtarëve nuk është ngritur në këmbë për t’i ofruar një vend për t’u ulur, ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Shumë njerëz kanë shprehur inatin e tyre ndaj këtij gjesti të pasjellshëm me komente të ndryshme.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...