E humbur prej ditësh, gjendet i pajetë trupi i 49-vjeçares

e-zhdukurE zhdukur prej ditësh, gjendet i pajetë trupi i një 49- vjecares. Bëhet fjalë për Antonela Progni u gjet në lumin Kir, në afërsi të fshatit Kuç. Mësohet se bashkëshorti i viktimës kërkoi ndihmë një javë më parë për gjetjen e gruas. Ende nuk dihen detaje mbi vdekjen e saj,  ndërsa policia vijon hetimet në lidhje me zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia-rrugore

Automjeti del nga rruga dhe përfundon në greminë, 1 i vdekur e 3 të plagosur

Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur në një ...