I dërgon foto të dashurit para dushit, por e pëson keq (Foto)

UntitledNjë vajzë në Amerikë kishte shkuar në Atlanta, duke i thënë të dashurit të saj se do e bënte këtë udhëtim për punë, por mesa duket ishte në një romancë me shefin e saj. Por tradhëtia e saj zbulohet shumë shpejt.
Vajza mbërrin në hotel dhe i kërkon falje të dashurit që nuk i ka shkruajtur, por mbërriti vonë dhe më pas i dërgon disa foto seksi. Por, i dashuri shikon se në njërën prej fotove duket një valixhe që nuk është e të dashurës së tij dhe e pyet se me këtë ndodhet dhe përgjigja e saj është vetëm.
Por, djali tregohet i zgjuar pyet në këtë hotel për emrin e të dashurës dhe i thonë se nuk ka asnjë rezervim me këtë emër, atëherë pyet për emrin e shefit të saj dhe zbulon se ai ndodhet në të njëjtën dhomë me vajzën që ai e konsideronte dashurinë e tij.
Pasi e kupton këtë tradhti ai i shkruan vajzës dhe i thotë që të vejë në dreq së bashku me shefin e saj “boss”, pasi ai nuk është idiot që të mos e kuptojë këtë.

LEXO EDHE:  Njoftimi që po bën namin: Mos i çoni fëmijët në mbrëmjen e maturës, është ...

 

Kliko per me shume info

 

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here