Hysaj: Duam tri pikë ndaj Izraelit

Objektivi yne eshte te shkojme ne boteror. Keshtu shprehen futbollistet e kombetares Hysaj dhe Llullaku ne konferencen e sotme per median ne lidhje me ndeshjen.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Barcelona mund Atletikon e Madridit dhe merr kreun e “La Liga-s”

Barcelona ka mposhtur Atletikon e Madridit me rezultat 2-1, ndeshje e zhvilluar në ...