Hysaj: Duam tri pikë ndaj Izraelit

Kliko per me shume info

Objektivi yne eshte te shkojme ne boteror. Keshtu shprehen futbollistet e kombetares Hysaj dhe Llullaku ne konferencen e sotme per median ne lidhje me ndeshjen.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here