Hyjnë natën, grupi që theu sigurinë e stadiumit të Barcelonës

Grupi Munki Motion Parkour perbehet prej të rinjsh, të cilët hyjnë fshehurazi nëpër godina emblematike dhe stadiume futbolli në të gjithë Evropën e më pas postojnë videot e bëmave të tyre.

Në videon më të re, djemtë arritën të hynin në stadiumin e Barcelonës pa shumë probleme.

Ata u ngjitën nga pjesa e jashtme e stadiumit dhe arritën deri te shkallët e tij. Gjithashtu, bënë shëtitje në fushën e gjelbër njësoj sikur të ishin në oborrin e shtëpisë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

futbollistiii

Futbollisti i mbijetuar nga rrëzimi i avionit i habit të gjithë

Njëri nga futbollistët e paktë të skuadrës së Chapecoenses, mund t’i kthehet ...