Humbja e Shqipërisë, “shpërthejnë” tifozët: Duka o plerë e shite ndeshjen!

KOMENTE-DUKAHumbja përballë Izraelit dhe paraqitja e dobët e kombëtares në “Elbasan Arena” i ka mërzitur pafund tifozët kuqezinj.

Tifozët menjëherë pas ndeshjes, më e keqja në “Elbasan Arena” për Shqipërinë, kanë sulmuar kreun e FSHF-së, Armando Dukën për shitjen e ndeshjes.

Tifozët kanë shpërthyer në stadium me sharje për Dukën, por edhe pas ndeshjes kanë vazhduar në rrjetet sociale. Ata kanë pretenduar se Duka ka shitur ndeshjen dhe kanë kërkuar të dorëhiqet.

Kombëtarja jonë renditet e katërta në grupin G me 6 pikë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dhuna në stadiumin e Kukësit, policit i thyhet shkopi i gomës duke goditur tifozin

Në ndeshjen mes Kukësit dhe Partizanit të luajtur pasditen e sotme në ...