Aurela Hoxha publikon foto me të brendshme, “plasin” komentet

aurela-hoxha-fotoModelja e njohur Aurela Hoxha ka postuar një foto me të brendshme, duke shkaktuar komente nga më të ndryshmet nga ndjekësit e saj në Instagram.

Aurela shquhet për format e saj të lakuara. Modelja ka treguar se kjo foto është shkëputur nga seti që është duke bërë për momentin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime

Reperi shqiptar bie ‘pre’ dhe degjenerohet, publikohen bisedat intime (+18)

Reperi i njohur 2 Ton kohë më parë është spekuluar se kishte ...