Nëse mërzitet mund të vdes, ja historia e trishtë e 5- vjeçares

UntitledBëhet fjalë për Isabell Tipper e cila gëzon një histori të dhimbshme. PËr të jeta duhet të jetë e qetë dhe plot gezim, pasi në të kundërtën gjendja e saj mund të përkeqësohet. Një histori e trishtë e 5- vjecarës e cila po Lufton me jetën pas disa problemeve në zemër. Nëse ajo kalon ndonjë shqetësim, mërzitje ajo mund të kalojë një sulm kardiak. Prindërit e saj me lot në sy flasin për situatën e vajzës, duke e ditur se për të nuk ka shpëtim.

 

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

artur-velo2016

Prekëse, burri del nga burgu për ti shprehur dashurinë gruas: “E dua më shumë se gjithçka”

Bashkëshortja e kishte braktisur pasi u burgos, dhe prej gjashtë muajsh nuk ...