Histori prekëse/ Gruaja mendoi se është shtatëzënë, por… e vërteta do e shokojë

married-coupleNjë grua e sapomartuar rrëfeu për pasojat që pati pasi shtatzënia e pazakontë që kishte jo vetëm e la pa fëmijë por i dha kancer.
Stephanie Theobald, nga Manchesteri, mbeti zemërthyer pasi kur ishte vetëm 12-javëshe shtatzënë ne ekon që bëri infermierja i tha se nuk i ndiente rrahjet e zemrës së foshnjës në barkun e saj.
Në momentin që ajo iu nënshtrua një biopsie, mjekët i thanë se shtatzënia kishte qenë e rreme dhe në vend që në barkun e saj të gjendej foshnja, gjendeshin disa qeliza gjigante të parregullta.
Ajo kishte 5 vite që ishte martuar dhe shpresonte se më në fund do kishte një foshnjë, por ëndrra e saj u thye.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushi 15-muajsh bëhet sensacion në internet

Vogelushi Harlen Bodhi White, nje vajze me faqe topolake, sy blu dhe ...