Ja kush është “hirushja” e re e rrjeteve sociale

hirushja-rrjeteveKjo eshte Karly Tsivoglou, një australiane 18-vjeçare që tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e saj në “Ditën e Gruas” në Australi.

Në momentin e parë që u publikuan këto foto ajo ishte një vajzë anonime, që menjëherë do të tërhiqte vëmendjen e lexuesve të DailyMail Australia.

Kliko per me shume info

Kureshtarët që kërkuan të dinin më shumë rreth saj u shtuan me shpejtësi dhe për të shuar këtë kureshtje, vetë ajo ka dalë në publik.

“Isha bashkë me shoqen time në atë festival dhe që të dyja kemi marrë shumë komplimente atë ditë. Kur pashë që përfundova në faqet e para të mediave online m’u bë qejfi dhe sigurisht kam marrë akoma më shumë komplimente”, thotë ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.