Ja cfarë bën Hillari Klinton pas humbjes së zgjedhjeve përballë Trump

clinton-delVendi ku Hillari Klinton gjen qetësi, pas humbjes në zgjedhjet presidenciale amerikane, quhet Chappaqua. Pikërisht këtu, në një zonë rurale pak jashtë Nju-Jorkut banon ku familja Klinton. Ka qenë një mama e re, e cila duke shëtitur me vajzën e vogël, ka zbuluar edhe kandidaten demokrate. Hillari ishte me qentë e familjes dhe bashkëshortin Bill, por ka pranuar të fotografohet e përqafuar me Margot Gerster.

Më pas, gruaja e ka publikuar foton në rrjetet sociale, duke rrëfyar edhe momentin e takimit me kandidaten, e cila humbi zgjedhjet përballë Donald Trampit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

artur-velo16

E pazakonta që ndodhi tek “E diela shqiptare”, i burgosuri hyn në sallë

Dicka e pazakonte ka ndodhur diten e sotme në emisionin “Të shihemi ...