Henri Çili reagon ashpër ndaj aktivistes që i hodhi salcë Nikollës: Eshtë pesanjose

mirela-rukoPronari i UET, Henri Çili ka reaguar ashpër ndaj aktivistes që i hodhi salcë në kokë ministres Lindita Nikolla.

I ftuar në emisionin “Opinion” Henri Çili u shpreh se ajo nuk është studente pasi ka lënë shkollën dhe ka qenë pesanjose..

Ajo nuk është studente është pesanjose’ tha Çili.

Ndërkohë e kontaktuar me Skype, aktivistja Mirela Ruko kërkoi dorëheqjen e ministres së Arsimit./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. Henry o maskara kjo esht me shum probleme ti je krimbur ne lek me ndihmen e Edwinit tani na sulmon te pamundurit te harruarit ca te duket vetja ty o koqe, u dhjefsh ti me gjith ate Universitet hale

  2. pesanjose dhe pisanjose. Kjo debile ska kohe as te mesoj, dhe as te lahet, vetem bredh rrugeve te beje protesta….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Deputeti i PD-së: Si na befasoi ambasadori italian në çadrën e protestës dhe për çfarë biseduam

Protestës së Partisë Demokratike në ditën e tretë të saj i është ...