46-vjecari transportohet me helikopter nga Saranda në Tiranë, Policia sqaron ngjarjen

helikopteri-mbulim

Foto Ilustruese

Policia bën me dije se një 46-vjeçar është rrëzuar në një mal në Sarandë dhe për pasojë ka marrë dëmtime në trup.

Ngjarja ka ndodhur sot, rreth orës 11:40, në malin e Sarandës pranë zonës së Kasolles, një shtetas duke mbledhur bimë medicinale “lule” është rrëzuar dhe ka rënë në një terren të vështirë e për pasojë ka marrë dëmtime në trup (kokë dhe në të dyja këmbët).

Sipas Policisë personi i dëmtuar është N.M., 46 vjeç, banues në lagjen nr.3, Sarandë. Zyrtarët blu bëjnë me dije se po kryhet transportimi i tij me helikopter nga vendi i ngjarjes drejt Tiranës dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia2015

Mashtrimi/ Bien në pranga 3 persona, tentuan t’i merrnin 280 euro një 28-vjecari

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Durrësit pasi dy muaj më parë ...