46-vjecari transportohet me helikopter nga Saranda në Tiranë, Policia sqaron ngjarjen

Kliko per me shume info
helikopteri-mbulim
Foto Ilustruese

Policia bën me dije se një 46-vjeçar është rrëzuar në një mal në Sarandë dhe për pasojë ka marrë dëmtime në trup.

Ngjarja ka ndodhur sot, rreth orës 11:40, në malin e Sarandës pranë zonës së Kasolles, një shtetas duke mbledhur bimë medicinale “lule” është rrëzuar dhe ka rënë në një terren të vështirë e për pasojë ka marrë dëmtime në trup (kokë dhe në të dyja këmbët).

Kliko per me shume info

Sipas Policisë personi i dëmtuar është N.M., 46 vjeç, banues në lagjen nr.3, Sarandë. Zyrtarët blu bëjnë me dije se po kryhet transportimi i tij me helikopter nga vendi i ngjarjes drejt Tiranës dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here