Halloween ‘’del’’ jashtë kontrollit, 16-vjeçari plagoset nga ‘’Klouni’’

UntitledNata e mbrëmshme ka qenë një dështim i vërtetë! Ndonëse të gjithë u nisën për të festuar, ditën e sotme regjistrohen shumë incidente. Këtë herë bëhet fjalë për një adoleshent i cili është plagosur me thikë mbrëmjen e Halloëeenit në Essen të Gjermanisë. Ngjarja mendohet se ka ndodhur rreth orës 19:10 të së hënës pranë një kafeneje në qendër të qytetit.

16-vjeçari është sulmuar nga një person i cili ishte veshur si kloun. Menjëherë adoleshenti është dërguar në spital për ndihmë mjekësore dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Sulmi ndodhi në një zonë pedonale, ndërsa agresori rreth 30-40 vjeç, tullac, është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

ISIS paralajmëron: Do të kryejmë më shumë sulme kundër të krishterëve

Një degë e Shtetit Islamik (ISIS) në Egjipt e ka publikuar një ...