E acaroi me zilen e telefonit, adoleshentja “kap” në grushte shokun e saj

Në këtë video do të shihni momentin kur një vajzë e identifikuar thjesht si Gabby, rreth barbarish një shokun e klasës pasi nuk i pëlqeu zilja që ai kishte vendosur celularit.

Videoja është filmuar në një shkollë në Pensilvani. Siç shihet edhe nga pamjet, pasi i thotë diçka ajo e qëllon një herë dhe më pas largohet, për t’u rikthyer në një sulm të befasishëm dhe barbar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Habisin meshkujt, ky është vendi që u pëlqen më shumë të bëjnë seks

Sipas një hulumtimi të realizuar së fundmi, 73% e meshkujve dëshirojnë të ...