Gruaja hap tri vezë, tmerrohet nga ajo që gjen brenda

vezaaaBabai i dy fëmijëve thotë se nuk ka ndërmend të konsumojë më kurrë vezë pasi hapi tri të tilla për të bërë mëngjesin dhe brenda tyre gjeti gjak.

Ady Reid nga Manchester rrefeu se e bëri këtë zbulim tronditës teksa po përgatiste vezë të rrahura për veten e tij dhe dy djemtë.

Ai thotë se vezët i kishte blerë në supermarket. Provën e asaj që zbuloi Ady e postoi në Facebook, teksa u betua se nuk do të konsumonte më kurrë vezë.

Sipas organizatës incredibleegg, ndonëse vezët me gjak mund të duken të shpifura në fakt nuk janë të rrezikshme për shëndetin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia e gjobit pasi parkoi në trotuar, shoferit i ndodh dicka e cuditshme 2 javë më pas

Një gabim i ka kushtuar shumë një shoferi, pasi ky i fundit ...