Gruaja vdes gjatë seksit, arrestohet burri, ja veprimi i pazakontë që kishte bërë ai

norvegjiPolicia ka arrestuar një burrë rreth 50-vjec, pasi e dashura e tij kishte vdekur gjatë marrëdhënies seksuale.

Fatai Busari mendohet të ketë shkaktuar vdekjen e të dashurës së tij 48 vjeç, pasi ai kishte pirë afrodiziak bimor përpara seksit.

Ky lloj lëngu shërben për rritjen e madhësisë së penisit dhe gruaja gjatë aktit seksual u përgjak derisa humbi jetën. Ngjarja ndodhi në Nigeri.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

mannequin-challenge

“Mannequin Challenge” më i realizuar në Shqipëri (Video)

Pas kovave me akuj mbi kokë, rrjeti është pushtuar nga një tjetër ...