Gruaja shokon, pyet psikologen: ‘’A duhet të ndahem nga burri im për djalin e tij seksi?’’

111E dashur diedre!

Kam filluar seks pasionant me djalin e burrit tim. Në fakt, po bie në dashuri me të dhe po planifikojmë të arratisemi. Burri im është një njeri i dashur dhe kemi dy vite bashkë. Ne gjithashtu kemi dhe një vazjë, ajo është 1 vjece. Ai është 44 vjec, unë jam 26 vjece. Ai ishte shefi im, ai zotëro një firmë ndërtimi. NE nisëm të flirtonim ndërkohë që unë kisha një lidhje me një tjetër person, dhe ai ishte i martuar. Ai ka një djalë rreth moshës 20vjecare. Ai është shumë i dashur dhe shumë i pashëm. Ai vjen të djelave tek ne të drekojë, dhe gjithmonë kalojmë mirë.
Në një moment dobësie, ndërkohë që ishim në divan dhe pinim verë, në bëm një hap të gabuar. Ai erdhi të kujdesej për motren e tij të vogël një natë, që kështu mund të qëndronim bashkë. Burri im sa erdhi shkoi të flinte, kështu që unë dhe ai qëndruam të shihnim film bashkë. Nisëm të pinim verë, një shishe pas tjetrës. U ula afër tij, ndjeva aromën e parfumit të tij, në një moment të krijuar nga vetë unë, ai më puthi dhe unë ia ktheva puthjen. Në një veprim pas tjetrit, ne përfunduam duke bërë seks në dysheme. Mund të them se ai është më i mirë se babai i tij në këtë pjesë.
ALAMY
MË pas shkova në shtrat… më vonë, në mëngjes ai më telefoinoi dhe kërkoi të takoheshim. Ai më shprehu ndjenjat që ka për mua dhe se nuk është penduar për atë që ndodhi, duke ma propozuar sërish. NE tani takohemi fshehtas teksa ai supozohet të jetë në punë dhe unë në palestër. E di që po rrezikojmë! Ai më kërkoi të arratisemi bashkë dh eme vajzën. Më tha se kishte para mjaftueshëm dhe mund të na siguronte një vend. Problemi vetëm është se do lëndoj babain e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.